WYCIECZKI DLA FIRM 3-4 DNI

Berlin i Poczdam: 4 dni od 850 zł

Berlin jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Europie, pełnym różnorodności i kontrastów, widocznych w architekturze oraz w stylu życia mieszkańców stolicy.
Program wycieczki:
1 dzień:

 • Wyjazd w godz. porannych, przejazd do Berlina, zakwaterowanie w hotelu w centrum Berlina, nocleg.

2 dzień:

 • Śniadanie, zwiedzanie miasta rozpoczniemy od przejazdu wzdłuż pozostałości Muru Berlińskiego do Aleksanderplatz, skąd przejdziemy aleją Unter den Linden do Bramy Brandenburskiej. Wejdziemy na kopułę Reichstagu, z której roztacza się wspaniały widok na centrum Berlina. Przejazd do Europa Center. Tam zobaczymy zegar upływającego czasu, Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma - Gedaechtniskirche. Spacer po promenadzie Kurfuerstendamm - najbardziej reprezentacyjnej ulicy Berlina. Fakultatywnie: rejs statkiem po Szprewie.
 • Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień:

 • Śniadanie, dalsze zwiedzanie Berlina – poznanie nowoczesnej architektury.
 • Przejazd do Poczdamu, zwiedzanie ogrodów Pałacu Sanssouci (Pałac wpisany jest na listę UNESCO), zwiedzanie Pałacu Cecilienhof - miejsca spotkania Wielkiej Trójki na konferencji poczdamskiej w 1945. Zobaczymy Dzielnicę Holenderską i Kolonię Aleksandrowka z niezwykłymi drewnianymi domkami.
 • Przejazd do Słubic, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień:

 • Śniadanie, przejazd do Poznania, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem.
 • Fakultatywnie: zwiedzanie Browaru połączone z degustacją piwa.
 • Powrót w późnych godzinach wieczornych.

Cena: od 850 zł/os. przy grupie 45 os.
Cena zawiera: transport komfortowym autokarem, realizację programu, 2 x nocleg w hotelu w centrum Berlina, 1 x nocleg w Słubicach, wyżywienie: 3 x śniadania (bufet szwedzki), 3 x obiadokolacje, opiekę pilota- przewodnika, bilet wstępu do Pałacu Cecilienhof, ubezpieczenie NNW i KL, opłaty parkingowe i drogowe, słuchawki audio-guide.

Bieszczady – 4 dni: od 690 zł

Bieszczady – piękne, dzikie i tajemnicze.

 Program wycieczki:
1dzień:
•    Wyjazd w godz. porannych, przejazd w okolice Polańczyka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień:
•    Śniadanie – szwedzki stół, spotkanie z przewodnikiem bieszczadzkim, przejazd Wielką Obwodnicą Bieszczadzką: w trakcie przejazdu - wejście na Połoninę Wetlińską (czas przejścia w obie strony ok. 3 godz.)
•    Obiadokolacja, nocleg j/w
3 dzień:
•    Śniadanie- szwedzki stół, spotkanie z przewodnikiem
•    Jezioro Solińskie - największe w Polsce sztuczne jezioro i największa zapora
•    rejs statkiem „Tramp” po jeziorze, fakultatywnie: zwiedzanie wnętrza zapory
•    Zwiedzanie Skansenu w Sanoku
•    Obiadokolacja biesiadna przy muzyce, nocleg j/w
4 dzień:
•    Śniadanie – szwedzki stół, przejazd do Łańcuta - zwiedzanie zespołu Pałacowo-Parkowego, jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce
•    Powrót w późnych godzinach wieczornych ok. 23.00

Alternatywne propozycje zwiedzania:

Tarnica-  najwyższy szczyt Bieszczadów (1346 m.n.p.m.), czas przejścia 7-8 godzin

Przejazd Bieszczadzką Kolejką Leśną na trasie Majdan-Balnica (granica Słowacji)-Majdan.

Komańcza- Klasztor Nazaretanek (związany z aresztowaniem Kardynała Wyszyńskiego).

Wyjazd do Bardejowa( Słowacja), zwiedzanie miasta, Bazyliki św. Idziego z niepowtarzalnymi ołtarzami. Zwiedzanie Bardejowskich Kupeli (uzdrowisko)- pomnik cesarzowej Sisi.

Spływ pontonami rzeką San na trasie Sanok-Mrzygłod (7 km).

Cena: 690 zł/os. (45 osób)
Cena zawiera: transport komfortowym autokarem, realizację programu, 3 x noclegi, 3 x śniadanie w formie bufetu, 2 x obiadokolację, 1 x obiadokolację biesiadną przy muzyce, opiekę przewodnika bieszczadzkiego, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, parkingi.

Sandomierz - Krzyżtopór - Góry Świętokrzyskie - 3 dni: od 490 zł

Prasłowiański świat magii, przepiękne zakątki Gór Świętokrzyskich i malownicze zamki

Program wycieczki:
1 dzień:
wyjazd w godz. porannych,  przejazd do Sandomierza, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Brama Opatowska, Podziemna Trasa Turystyczna - lochy z XIV w., Bazylika Katedralna, dziedziniec zamku, Kościół św. Józefa, Ucho Igielne. Przejazd do Winnicy Sandomierskiej, zwiedzanie winnicy - degustacja win i serów lokalnych. Fakultatywnie: zwiedzanie malowniczych ruin Zamku Krzyżtopór. Obiadokolacja, nocleg.
2 dzień:
śniadanie, przejście szlakiem turystycznym na Święty Krzyż (Łysa Góra) - zwiedzanie Sanktuarium Relikwii Krzyża Świętego i Muzeum Misyjnego Oblatów, wejście na wieżę. Zwiedzanie Jaskini Raj - jednej z najpiękniejszych jaskiń krasowych, zachwycającej bogactwem i różnorodnością kalcytowych form naciekowych, skupiskami stalaktytów o unikatowym na skalę światową zagęszczeniu. Zwiedzanie ruin zamku w Chęcinach. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, czas wolny na odpoczynek, nocleg j/w.
Fakultatywnie: możliwość zorganizowania obiadokolacji biesiadnej przy muzyce (dopłata)
3 dzień:
śniadanie, przejazd do Oblęgorka, zwiedzanie Muzeum Henryka Sienkiewicza z przewodnikiem, powrót z wycieczki w godzinach wieczornych.

Cena: 490 zł/os przy 45 os.

Cena zawiera: transport komfortowym autokarem, realizację programu, 2 x nocleg w pensjonacie, 2 x śniadanie - szwedzki stół, 2 x obiadokolacja, opiekę przewodnika świętokrzyskiego i w Sandomierzu, opiekę przewodnika na zamku Krzyżtopór i w Oblęgorku, bilety wstępu do zwiedzanych miejsc, słuchawki audio - guide dla każdego uczestnika, opłaty drogowe, parkingi, podatek VAT

Aktualizacja: lipiec 2019

Kraków - Wieliczka - 3 dni: od 590 zł

Wzgórze Wawelskie, klimatyczny Kazimierz i Kopalnia Soli w Wieliczce

Program wycieczki:
1 dzień:
•    Wyjazd w godz. porannych, przejazd do Krakowa.
•    Spotkanie z przewodnikiem. Przejście Drogą Królewską na Rynek Główny, zwiedzimy m.in. Uniwersytet Jagielloński, Sukiennice, ul. Floriańską,  Barbakan
•    Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.
2 dzień:
•    Śniadanie w hotelu, spotkanie z przewodnikiem.
•    Zwiedzanie Wzgórza Wawelskiego, Skarbiec i Zbrojownia, Katedra, Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie.
•    Czas wolny na odpoczynek.
•    Zwiedzanie Kazimierza- starej dzielnicy żydowskiej, spacer malowniczymi uliczkami i zaułkami  które tworzą niepowtarzalną atmosferę Krakowa. Obiadokolacja. Nocleg j/w.
3 dzień:
•    Śniadanie, przejazd do Wieliczki zwiedzanie zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce z przewodnikiem (ok. 3 godz.)
•    Obiad w restauracji w podziemiach kopalni
•    Powrót z wycieczki w godz. wieczornych

Cena: 590 zł/os. przy 45 os.
Cena zawiera: transport komfortowym autokarem, realizację programu, 2 x noclegi, wyżywienie: 2 x śniadania, 2 x obiadokolacje, 1 x obiad, opiekę pilota i przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty drogowe, parkingi.

Kraków – Pieniny – Zakopane - 4 dni: od 690 zł

Magiczny Wawel, barwne opowieści flisaków, przepiękne górskie krajobrazy
Program wycieczki:
1 dzień:

 • Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Krakowa, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Starówki i Kazimierza – urokliwej starej dzielnicy żydowskiej. Obiadokolacja, nocleg w Krakowie.

2 dzień:

 • Śniadanie, zwiedzanie Wawelu – siedziby królewskiej, symbolu trwałości państwa polskiego.
 • Przejazd do miejscowości Sromowce Niżne, spływ tradycyjnymi drewnianymi tratwami po Dunajcu. Strome brzegi Dunajca, malownicze skały, wspaniały widok na najwyższe szczyty Pienin- Trzy Korony i Sokolnicę oraz barwne opowieści flisaków sprawią, że będzie to niezapomniane przeżycie.
 • Przejazd do Zakopanego, wjazd kolejką linową na Gubałówkę, z której roztacza się przepiękny widok na Tatry, a także Gorce, Pieniny i Beskidy, spacer wzdłuż szczytu. Powrót kolejką do Zakopanego, spacer po Krupówkach.
 • Przejazd do Białego Dunajca k/Zakopanego. Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień:

 • Śniadanie, I opcja: wycieczka do Morskiego Oka – jednego z najpiękniejszych tatrzańskich stawów.

II opcja: piesza wycieczka do Doliny Kościeliskiej - jednej z najchętniej odwiedzanych dolin w Tatrach. Dolina Kościeliska jest prawdziwym arcydziełem Matki Natury. Przez dolną jej część przepływa Potok Kościeliski, a górną tworzą krystaliczne skały o zbójnickich kształtach i nazwach. Znajduje się tutaj wiele jaskiń. Do najsłynniejszych, a zarazem najchętniej odwiedzanych należą; Jaskinia Mroźna, Mylna, Raptawicka i Smocza Jama.

III opcja: piesza wycieczka na Sarnią Skałę – skalistą grań, z której szczytu można podziwiać piękne górskie widoki, wspaniałą panoramę Zakopanego oraz północną ścianę Giewontu.

 • Integracyjna obiadokolacja biesiadna przy muzyce góralskiej.

4 dzień:

 • Śniadanie, przejazd do Chęcin, zwiedzanie Jaskini Raj (jednej z najpiękniejszych jaskiń w kraju), powrót w godzinach wieczornych

Cena: 690 zł/os.
Cena zawiera: transport komfortowym autokarem, 1 x nocleg w Krakowie, 2 x nocleg w pensjonacie w Białym Dunajcu, 3 x śniadanie, 3 x obiadokolacje, opłatę za spływ po Dunajcu, opłatę za wstęp do TPN, opiekę pilota i przewodnika tatrzańskiego, opłaty drogowe, parkingi.

Wrocław – 3 dni: od 560 zł

Cenne zabytki, klimatyczne dzielnice, magiczne miejsca

Program wycieczki:
1 dzień:
Przejazd do Wrocławia, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Starego Miasta - spacer śladami wrocławskich krasnali. Fakultatywnie: zwiedzanie Panoramy Racławickiej. Obiadokolacja. Zakwaterowanie, nocleg w hotelu we Wrocławiu
2 dzień:
Śniadanie, dalsze zwiedzanie Starego Miasta; Uniwersytet Wrocławski z Aulą Leopoldina,  zwiedzanie Ostrowa Tumskiego. Obiadokolacja w restauracji. Wieczorem pokaz Fontanny Mutimedialnej, nocleg.
3 dzień
śniadanie, zwiedzanie Afrykarium i Ogrodu Japońskiego. Obiad we Wrocławiu. Wyjazd w drogę powrotną

Cena: 560 zł/os. przy grupie 45 os
Cena zawiera: transport autokarowy, zakwaterowanie w hotelu 3*, wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, opiekę pilota-przewodnika, opłaty drogowe, parkingi, bilety wstępu

Zamość - Lublin - Kazimierz Dolny – 4 dni: od 570 zł

Szlak Renesansu

Program wycieczki:
1 dzień:
•    Wyjazd w godz. porannych, przejazd do Zamościa, zwiedzanie miasta wpisanego na listę UNESCO: Rynek Wielki z kamieniczkami, ratusz, Katedra, dawny pałac Zamoyskich, dawna Akademia Zamojska, Synagoga, fortyfikacje: bramy lwowska i lubelska, Rotunda, obiadokolacja, nocleg
2 dzień:
•    Śniadanie, przejazd do Kozłówki: zwiedzanie wspaniałego zespołu pałacowo-parkowego
•    przejazd do Lublina, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Zamek, Archikatedra z "zakrystią akustyczną" i kryptami, Wieża Trynitarska z tarasem widokowym, Stare Miasto
•    Obiadokolacja, nocleg
3 dzień:
•    Śniadanie, przejazd do Kazimierza Dolnego, zwiedzanie miasta z przewodnikiem – kompleks Starego Miasta, ruiny zamku i baszta z czasów Kazimierza Wielkiego, Muzeum Sztuki Złotniczej, kościół farny, Fakultatywnie: rejs statkiem po Wiśle
•    Obiadokolacja, nocleg.
4 dzień:
•    Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną

Cena: 570 zł/os.
Cena zawiera: transport komfortowym autokarem, realizację programu, 3 x noclegi, wyżywienie: 3 x śniadania, 3 x obiadokolacje, opiekę pilota i przewodników, opłaty drogowe, parkingowe, podatek vat.
Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

Ryga - Kłajpeda - Mierzeja Kurońska – 4 dni: od 899 zł

Program wycieczki:
1 dzień:

 • Wyjazd w godzinach porannych, przejazd od Rygi, w trakcie przejazdu zwiedzimy Kiejdany.
 • Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w hotelu *** w Rydze

2 dzień:

 • śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Rygi, spacer po Starówce; zobaczymy malownicze kamieniczki m.in. Trzech Braci, Dom Kotów, Dom Bractwa Czarnogłowych  - elitarne stowarzyszenie nieżonatych kupców, fortyfikacje miejskie z basztami: Prochową, Szwedzką, Katedrę z XIII w., kościoły: św. Jakuba i św. Piotra, Ratusz, Pałac Prezydencki
 • przejazd do Szawli, zwiedzimy niezwykłą Górę Krzyży.
 • przejazd do Kłajpedy, obiadokolacja, nocleg w hotelu ***

3 dzień:

 • śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, przeprawa promem na Mierzeję Kurońską
 • zwiedzanie: Muzeum Morskie - fauna i flora Bałtyku, wód śródlądowych Litwy oraz mórz południowych, ciekawa kolekcja muszli i korali
 • wizyta w Delfinarium - pokaz tresury delfinów czarnomorskich
 • Neringa i Nida - stara osada rybacka, muzeum Tomasza Manna, Galeria Bursztynu, punkt widokowy na szczycie Pamidos, Juodkrante - najstarsza osada półwyspu, "Góra Czarownic" - na której znajduje się ponad 100 drewnianych rzeźb, przedstawiających postaci z litewskich bajek i legend, obiadokolacja
 • przejazd do Kowna, nocleg w hotelu ***

4 dzień:

 • śniadanie, zwiedzanie Kowna
 • wyjazd w drogę powrotną, obiad w trakcie przejazdu, powrót w godzinach wieczornych

Cena: od 899 zł + 15 eur/os przy 45 os.

Cena zawiera: transport komfortowym autokarem z klimatyzacją, opiekę pilota - przewodnika, przewodnika w Rydze, noclegi w hotelach 3*, wyżywienie: 3 x śniadanie, 3 x obiadokolacja, 1 x obiad, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW i KL, opłaty drogowe, parkingi.

Aktualizacja: październik 2019
 

Rejs promem do Szwecji – 3 dni: od 675 zł

Karlskrona, Nabrzeże Królewskie, Muzeum Marynarki Wojennej, Most Olandzki, zwiedzanie Kalmaru...

Karlskrona – Kalmar - Olandia
Program wycieczki:
1 dzień: 

 • Przejazd na terminal w Gdyni, zaokrętowanie, 21.00 – wypłyniecie promu, 20.30 – kolacja na promie – bufet szwedzki (Restauracja Taste), korzystanie z atrakcji dostępnych na promie.

2 dzień:

 • Śniadanie na promie, 9.00 - przypłynięcie promu do Karlskrony, przejazd na punkt widokowy na Bryggareberget, widok na miasto. Wycieczka autokarowa po Karlskronie – m. in. Nabrzeże Królewskie z Bastionem Aurora i widokiem na port wojenny, Kościół Admiralicji, rynek, Targ Rybny, dzielnica Björkholmen.
 • Czas wolny w Karlskronie (przerwa na kawę/zakupy).
 • Zwiedzanie Muzeum Marynarki Wojennej w Karlskronie.
 • Przejazd do Kalmaru przez prowincje Blekinge i Szaland. Zwiedzanie Kalmaru: zamek (wały obronne), centrum na wyspie Kvarnholmen, katedra, czas wolny w Kalmarze (lunch/zakupy).Przystanek na wyspie Svinö z widokiem na Most Olandzki. Przejazd mostem na Olandię, widoki na cieśninę Kalmarską. Powrót na terminal promowy w Karlskronie, odprawa biletowa, odpłynięcie promu z Karlskrony o godz. 20.30, kolacja na promie – danie dnia z napojem.

3 dzień: 

 • Śniadanie na promie, 9.00 – przypłynięcie do Gdyni, wyjazd w drogę powrotną

Cena: 675 zł
Cena zawiera: rejs promem, zakwaterowanie w kabinach 2 os. wew., wyżywienie: 2 x śniadania na promie - szwedzki stół; 1 x kolacja - szwedzki stół, 1 x kolacja danie dnia z napojem; 1 x  lunch, bilet do Muzeum Morskiego, transport autokarowy, ubezpieczenie NNW i KL, opłaty drogowe, parkingowe

Sandomierz-Ujazd-Lublin - 3 dni: od 560 zł

Brama Opatowska, Podziemna Trasa Turystyczna - lochy z XIV, Zamek Lubelski, Wieża Trynitarska

Program wycieczki:
1 dzień:
•    Wyjazd w godz. porannych lub popołudniowych
•    Przejazd do Sandomierza, zakwaterowanie w hotelu w centrum Starego Miasta
•    Obiadokolacja, nocleg

2 dzień:
•    Śniadanie- bufet, zwiedzanie ruin zamku Krzyżtopór w Ujeździe.
•    Powrót do Sandomierza. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem; m.in. Brama Opatowska, Podziemna Trasa Turystyczna- lochy z XIV w., Bazylika Katedralna, dziedziniec zamku, wąwozy lessowe, Kościół św. Józefa, Zbrojownia Rycerska, Ucho Igielne
•    Rejs statkiem po Wiśle lub II opcja: zwiedzanie winnicy
•    Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień:
•    Śniadanie- bufet, przejazd do Lublina- zwiedzanie miasta z przewodnikiem; Zamek, Archikatedra z "zakrystią akustyczną" i kryptami, Wieża Trynitarska z tarasem widokowym,  Stare Miasto, Katolicki Uniwersytet Lubelski
•    Obiad w restauracji w Lublinie
•    Powrót w godz. wieczornych.

Cena: 560 zł/os. przy przy grupie 40-45 os
Cena zawiera: transport komfortowym autokarem, realizację programu, 2 x nocleg w hotelu***, 2 x śniadanie- szwedzki stół, 1 x obiadokolację biesiadną, 1 x obiad, opiekę pilota i przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych miejsc, opłaty drogowe i parkingowe.

Wilno - Troki - Druskienniki – 4 dni: od 670 zł

Historia miłosna Barbary Radziwiłłówny i Zygmunta Augusta, czarodziejska księga mistrza Twardowskiego, cuda Ostrej Bramy

Program wycieczki:
1 dzień:
•    Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Trok, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie urokliwego zamku na wyspie, zapoznanie się z historią i tradycjami narodu karaimskiego, który to niegdyś licznie zamieszkiwał Troki
•    Posiłek- tradycyjne danie karaimskie: kibiny z rosołem
•    Przejazd do Wilna, zakwaterowanie w hotelu*** w Wilnie, nocleg
2 dzień:
•    Śniadanie, zwiedzanie Wilna z przewodnikiem; Cmentarz na Rossie, Kaplica MB Ostrobramskiej, Cerkiew, Plac Ratuszowy, Uniwersytet Wileński, Pałac Prezydencki, Katedra z podziemiami
•    Obiadokolacja, nocleg j/w
3 dzień:
•    Śniadanie, dalsze zwiedzanie Wilna, zwiedzanie Republiki Zarzecza „zaanektowanej” przez artystów, którzy obwołali ją swoją republiką – z własną władzą, konstytucją, hymnem, dniami świątecznymi i tradycjami, zwiedzimy m.in.; Most na Zarzeczu, Pomnik Anioła i poznamy niezwykłą konstytucję republiki
•    Muzeum Bursztynu, zakątek gotycki, Muzeum Mickiewicza
•    Czas wolny na odpoczynek i zakupy
•    Obiadokolacja lub obiadokolacja biesiadna przy muzyce (na życzenie), nocleg.
4 dzień:
•    Śniadanie, przejazd do Druskiennik, zwiedzanie uzdrowiska z przewodnikiem, wyjazd w drogę powrotną

Cena: 670 zł/os – przy grupie 40 os.
Cena: 730 zł/os – przy grupie 30 os.
Cena zawiera: transport komfortowym autokarem, realizację programu, 3 x nocleg w hotelu*** w Wilnie, 3 x śniadanie- szwedzki stół,, 1 x posiłek w Trokach, 2 x obiadokolacja, opiekę pilota i przewodnika w Wilnie i Trokach, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW i KL, opłaty drogowe, parkingowe

Wilno - Troki – 3 dni: od 590 zł

Wilno – mistyczne, legendarne, tajemnicze.

Program wycieczki:
1 dzień:
Wyjazd w godz. porannych lub popołudniowych, przejazd do Wilna, zakwaterowanie w hotelu w centrum Wilna, nocleg.
2 dzień:
•    Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Wilna;
•    Kaplica MB Ostrobramskiej, Cerkiew, Plac Ratuszowy, Uniwersytet Wileński,  fakultatywnie: wjazd windą na dzwonnicę uniwersytetu - zobaczymy niezwykłą panoramę miasta, Pałac Prezydencki (zwiedzanie wnętrza - w miarę możliwości), Katedra, Muzeum Bursztynu, Muzeum Adama Mickiewicza, zakątek gotycki
•    Fakultatywnie: wjazd windą na wieżę telewizyjną – wspaniała panorama miasta i okolic
•    Obiadokolacja, nocleg j/w.
3 dzień:
•    Śniadanie, przejazd do Trok, zwiedzanie urokliwego drewnianego miasteczka oraz zamku na wyspie, zapoznanie się z historią i tradycjami narodu karaimskiego.
•    Fakultatywnie: rejs statkiem po jeziorze Galve
•    Wyjazd w drogę powrotną

Cena: 590 zł/os.
Cena zawiera: transport komfortowym autokarem, realizację programu, 2 x noclegi w hotelu*** w Wilnie, 2 x śniadania, 1 x obiadokolacja, posiłek w Trokach, opiekę pilota i przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL, opłaty drogowe, parkingi

Dodatkowo płatne: atrakcje fakultatywne

MARCO - BIURO PODRÓŻY         ul. Nowowiejskiego 1/lok.103, 10-162 Olsztyn
POLITYKA PRYWATNOŚCI                
Tel.: (89) 5213988 E-mail: biuro@marco.olsztyn.pl